MÖBLER / Bord / Fällbord 13776464
nr 1377 6464
Fällbord
1800-talets första hälft, rotfanerad skiva. Bredd: 90 cm. Djup: 73 cm. Höjd: 74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 februari 2021
kl 19:40:42
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr